Przeprowadzki Gdańsk cennik

504 074 245 / 730 400 772

Nasze usługi skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firmowych. Jesteśmy w stanie przewieźć cały dobytek w jeden dzień - bez znaczenia jest to, czy obsługujemy mieszkanie dwupokojowe, czy wielopiętrową firmę. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu, możliwe jest sprawne i bezpieczne przenoszenie i transport mebli.

Cennik naszych usług


Określenie kosztu przeprowadzki na terenie Trójmiasta (obsługujemy głównie Gdańsk, Gdynię i inne pobliskie miejscowości) zależy od metrażu domu, mieszkania lub firmy, z której transportujemy meble. W związku z tym, za niewielkie mieszkanie zapłacimy mniej niż za duży dom lub pomieszczenia należące do firmy. Należy także pamiętać, że w przenoszeniu większej ilości sprzętu udział bierze więcej naszych pracowników - dzięki temu, niezależnie od wielkości miejsca, cała procedura trwa zawsze tylko jeden dzień! Cena to więc nie tylko opłata za metraż, ale również za odpowiednią liczbę fachowców, którzy zadbają o odpowiedni przebieg przeprowadzki.

Wycena – ile zapłacę?

Naszych Klientów i ich potrzeby traktujemy indywidualnie. Stąd też, jeśli chodzi o transport i przenoszenie mebli, sprzętu i innych ważnych przedmiotów osobistych, konieczna jest indywidualna wycena. Bierzemy przy niej pod uwagę:

Przeprowadzki to trudny i stresujący proces, który łączy się z wieloma obawami o bezpieczeństwo dobytku. Z nami jednak nie trzeba się o to martwić! Szybko i bezpiecznie przeniesiemy wszystkie meble i sprzęty - przeprowadzka nigdy jeszcze nie była taka prosta!