Transport mebli Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

504 074 245 / 730 400 772

Przewóz mebli gdańsk

Dzięki naszym usługom przeprowadzkowym, możliwe jest skorzystanie z możliwości przewozu wszystkich sprzętów z starego do nowego domu lub mieszkania. Obsługujemy także firmy, które mogą posiadać ogrom biurek, krzeseł czy sprzętu, który musi trafić nienaruszony do nowego budynku. Nasz transport mebli może pomóc w wywozie tych najbardziej problematycznych elementów wyposażenia, które zazwyczaj nie zmieszczą się w przeciętnym samochodzie. Duża szafa, wyposażenie kuchenne, a może pralka lub lodówka? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Przewóz i wywóz mebli to usługi, które świadczymy głównie na terenie Trójmiasta. Każdy mieszkaniec Gdańska, Gdyni, Sopotu czy okolicznych miejscowości może skorzystać z naszych usług podczas zmiany miejsca zamieszkania. Oczywiście, jak zostało już wspomniane, obsługujemy także firmy. Jeśli są Państwo przedsiębiorcami i zmieniają siedzibę swojej spółki, z pewnością szukacie usług, które pozwolą Wam na szybki, ale przede wszystkim bezpieczny transport.

Niezależnie od tego, czy konieczne jest przeniesienie ogromnej szafy czy kilkudziesięciu biurek – zapraszamy do kontaktu!

Wycena