Współpraca z firmą przeprowadzkową

504 074 245 / 730 400 772

RBgrupa od lat specjalizuje się w transporcie krajowym, miejskim oraz przeprowadzkach. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala na wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Wiemy jak ważny jest czas w prowadzeniu biznesu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby usługa była zawsze wykonana na czas z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Transport mebli to nasza specjalność, podczas roku wykonujemy setki zleceń.

W naszej branży kluczem do sukcesu jest obustronne zaufanie. Oprócz wykwalifikowanej kadry, która zawsze dba o bezpieczeństwo i porządek podczas wykonywania usług, posiadamy ubezpieczenie przewoźnika na kwotę 200 000zł. Zajmujemy się również zabezpieczeniem mienia na czas transportu, tak aby pozostało w stanie nowości. Na życzenie klienta do zabezpieczenia mebli, towarów wykorzystujemy folie stretch, folie bąbelkowe, kartony, pasy transportowe.

Kompleksowa współpraca

Poza wykonaniem transportu oraz usług wnoszenia mienia zajmujemy się również montażem mebli. Bez problemu wykonamy montaż stoiska eventowego, rozstawienia wyspy sprzedażowej. Przeprowadzimy usługę od A do Z poprzez montaż, transport, demontaż oraz relokacja mienia. Dostosowujemy pojazd do każdego zlecenia, posiadamy auta mniejsze oraz te większe także z windami towarowymi. Liczna flota zapewnia wcześniej wspomniane bezpieczeństwo oraz punktualność, w razie sytuacji awaryjnych podstawiamy kolejne auto z pracownikami gotowymi do pracy.

W naszej firmie nie istnieje "nie możliwe" dysponujemy licznym zespołem gotowym na przyjęcie nowych wyzwań. Organizacja zleceń wielkogabarytowych nie jest problemem. Nasi pracownicy przechodzą na bieżąco nowe szkolenia, są przygotowani na każdą sytuację.

Przy nawiązaniu dłuższej współpracy przewidujemy indywidualne stawki z dużymi ulgami. Jesteśmy w stałym kontakcie z kontrahentami tak, aby zadbać o każdy szczegół.

Każda ekipa wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt taki jak:W związku z rozwojem firmy chętnie nawiążemy współpracę z innymi podmiotami takimi jak:


Zapraszamy do współpracy!